Renk Seç

Hümay Lojistik - KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu Taşımacılığı

      Hümay Uluslararası Lojistik A.Ş., toplam 107 adet son model özmal tır    (25 tenteli dorse, 20 açık kasa dorse (sal kasa (20’lik ve 40’lık)), 11 silobaz, 51 çekici (10 tanesi gensetli dorse) ve 3 kamyon), kiralık araç filosu, ekipmanları ve uzman kadrosuyla uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşımacılığında (tente, silobaz ve 20’lik-40’lık konteyner) hizmet vermektedir.

Güvenli, teknolojik gelişmelere açık, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir hizmet anlayışı her zaman önceliğimizdir.

 

Dinlemek için Tıklayınız

Road Transport

 

Hümay International Logistics Company has been serving in the domestic market for many years with a total of 110 latest model self-owned semi-trailers (21 tarpaulin semi-trailers, 24 flatbed semi-trailers (20 feet and 40 feet), 11 silo-base trucks, 51 truck trailers, 10 gensets), rented vehicles fleet, equipment and specialized staff and been present in the international road transport (tarpaulin covered, silo-base and 20 feet – 40 feet containers) as well.

 

A safe, open to technological developments, constantly innovating and developing a service approach has always been our priority.

 

Neredeyiz ?

Referanslarımız

Çerez Örnek